Вторият отбор на Левски записа втора поредна победа след като разгроми

...

Дубълът на Левски с разгромна победа в Югозападната Трета лига

Вторият тим на Левски записа втора поредна победа откакто разгроми с 5:0 на стадион „ Георги Аспарухов “ „ Пирин “ (Разлог) в мач от 6-ия кръг в Югозападна Трета лига. Два гола за „ сините “ отбеляза Кристиан Красимиров – в 58-та и 75-та минути, а по едно попадение добавиха Виктор Добрев в 8-та, Калоян Петков в 47-та и Алекс Александров в 66-та минути.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на седемнадесето място в класирането със 6 точки.

Съставът на „ Левски 2 “: 12. Иван Андонов (к), 2. Георги Русинов, 3. Адриан Видинов, 4. Дейвид Михалев, 5. Калоян Борунов, 6. Никола Бандев (60 – 14. Мартин Пасалидис), 7. Виктор Добрев, 8. Александър Божилов (70 – 16. Милорад Игнатов), 9. Калоян Петков (60 – 17. Алекс Александров), 10. Кристиан Красимиров (76 – 15. Янислав Дерлоков), 11. Борислав Рупанов.